American Actors: K. | Amerikansk Skuespillere: K.


Movies | Visitor in Series

Liev Schreiber

 
/ ENG DK
Name:
Liev Schreiber

Birth Name:

Isaac Liev Schreiber

Date of Birth:

4 October 1967

Place of Born:

San Francisco, California

Country:
USA   (Kort/Map)
Height:
6' 3"

Hair Colour:

Brown

Eye Colour:

Blue

Sex:

Male

Profession:

Actor

Navn:
Liev Schreiber

Født Navn:

Isaac Liev Schreiber

Fødselsdag:

04/10-1967

Føde By:
San Francisco, California
Land:
USA   (Kort/Map)
Højde:
191 cm

Hår:

Brun

Øjne:

Blå

Køn:

Mand

Erhverv:

Skuespiller

 

www.ep-blaster.dk | www.ep-movies.dk | www.ep-serie.dk | www.hvidovre-parken.dk | Actor\Skuespiller

 | Autograph\Autograf | Games/Spil | Miniseries | Model\Modeller | Singer\Sanger | Group\Grupper

Sports-Stars\Sportstjerner | Wallpaper\Baggrund | Håndbold Serie 2 Damer | Oliver-loke | Nutomb: E & S Loppeting

 
www.ep-blaster.dk